Atsiliepimai

Pirmą kartą atėjusi į Centrą pasijaučiau kaip ne Lietuvoje. Nes lietuviai paprastai visi niūrūs, nelaimingi, o čia mane visi pasitiko besišypsodami, labai maloniai priėmė. Smagu matyti, kad darbuotojai dirba kaip viena komanda, visi viską žino apie klientus, visi padės, visi klientais rūpinasi, super gera priežiūra. Dar noriu pasidžiaugti trumpalaikės globos paslauga, tai didelė parama artimiesiems, kai jie gali palikti ir pailsėti. Maistas irgi geras.
Zita Lankytojos mama
Centre, su ėjimo diržo ir keltuvo pagalba, pirmą kartą gyvenime atsistojau ant savo kojų. Tada mano gyvenimas nusidažė kitomis spalvomis.
Mantas lankytojas
Labai džiaugiuosi, kai reikia važiuoti į Centrą, labai smagu čia būna. Čia turiu draugų, smagūs užsiėmimai. Labiausia patinka šokti, dainuoti ir važiuoti žaisti boulingo.
Rolandas lankytojas
Aš lankau Centrą, nes man tai kaip antri namai. Čia mane supranta, padeda. Čia esu tarp tokių kaip aš, jaučiuosi saugiai, gaunu paramą.
Karolina lankytoja
Man Centre viskas patinka: sportuoti, mušti būgnus, šokti, sportuoti, bendrauti su draugais ir darbuotojais. Labai patinka šventės, išvykos ir varžybos. Šiais metais pirmą kartą važiavau į stovyklą, ten buvo labai smagu, daug laiko leidome gražiose gamtos vietose, plaukiojome valtimis.
Kęstutis lankytojas
Aš centrą lankau dėl bendravimo, dėl gero užimtumo. Či nesijaučiu vienišas. Ir man patinka išvykos.
Andrius lankytojas
Man patinka lankyti Centrą, nes čia su visais draugauju ir bendrauju, dar labai patinka sportuoti ir kalbėtis su socialine darbuotoja.
Edvinas lankytojas
Man patinka eiti į Centrą, nes čia labai gera aura, ir patinka spalvinti. Dabar jau čia ateinu kiekvieną dieną.
Asta lankytoja
Prev
Next
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
en_GB